menusearch
majdfruit.ir

شرکت سپهر تجارت امیر با برند تجاری میوه مجد سالیان فروانی است

جستجو
Eng Fa
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ۸:۴۲:۴۰
(5)
(0)
درباره ما

گروه میوه مجد یکی از زیر مجموعه های شرکت سپهر تجارت امیر در سال 1387 با هدف انجام تجارت منصفانه و علمی تاسیس گردید.

این گروه در طول سالیان متمادی اقدام به صادرات و واردات انواع میوه ،سبزیجات،محصولات کشاورزی،مواد غذایی کنسرو،پوره و کنسانتره میوه،رب اسپتیک و....... نموده است

.بیشتر کالاهای صادراتی و وارداتی این گروه در زمینه مواد غذایی و ملزومات مورد استفاده آنها در کارخانه جات تولید مواد غذایی و باغات و زمین های کشاورزی بوده است. این گروه سالیان متمادی می باشد که در زمینه صادرات میوه و سبزیجات تازه   فعالیت می نماید که با بهره گیری از نیرو های جوان و توانمند و با استفاده از پتانسیل های دفاتر خارج از کشور، تجربیات شرکا و داشتن مجموعه باغات و سردخانه مجهز توانسته در این مسیر گام های موفقی را بردارد.

پس از رسیدن به اهداف تعیین شده از سوی مدیران ارشد شرکت سپهر تجارت امیر و کسب سهم بزرگی از بازار صادراتی میوه و سبزیجات تازه ، استراتژی جدیدی با انجام مطالعات فراوان و همکاری با مراکز دانشگاهی و صاحب نظر در امر تجارت تدوین گردید که سرانجام با مشخص شدن مسیر و تکمیل دپارتمان های تخصصی در هر گروهمختلف از ابتدای سال 1399 با افزایش توان تامین و بهره مندی از کارشناسان حاذق و خلاق، خانواده بزرگ سپهر تجارت امیر پای به عرصه صادرات و بازاریابی نوین و علمی نهاد.

 

اعتقاد مجموعه سپهرتجارت امیر به دنیای بدون مرز باعث گردیده تا علاقه مندان به امر تجارت از سراسر دنیا به همکاری با این مجموعه مشغول شوند.

شعار مجموعه سپهر تجارت امیر، تجارت منصفانه، رعایت اخلاق و ارزش های انسانی، کمک به اشتغالزایی و رفع بیکاری و همچنین مساعدت و یاری به انجمن های خیریه می باشد.

ما تمامی سعی و تلاش خود را برای تجارت منصفانه به کار می گیریم.

عزیزانی که علاقمند به فعالیت در سیستم های بازرگانی و بازاریابی هست یا علاقمند به یادگیری نحوه ی کار صادرات و واردات هستند می توانند جهت همکاری با ما و کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

09197783326

managementdepartment@majdfruit.com

 

جهت عضویت در مجموعه مجدفروت اینجا کلیک کنید:
*** عضویت ***